Červenec 2007

Odchadzam!!

30. července 2007 v 23:16 | lara
Lidi!Takze na tyzden odchazam s domu ideme do Talianska..takze sem nebudem davat nic!Takze od zajtra tu odomna nic necakajte!!Majt sa papap!!čaulitz.....cmuuuq Vasa Lara
cmuuq aj tebe Tomik!

Soltau Pop im Park - 23.7.2006

30. července 2007 v 20:15 | lara
HyperLinkHyperLinkHyperLinkHyperLinkHyperLinkHyperLinkHyperLink
HyperLinkHyperLinkHyperLink

Predlzeny vykend 8...čast!

30. července 2007 v 19:36 | lara
Bill: "Ale čo keď to porušíš?" "Môžete spraviť čokoľvek, alebo ja budem musieť urobiť niečo..." "Hmm....čokoľvek," "Hej" "Dobre, súhlasím" "Ja tiež" "Inač nechce sa vám už spať? Zajtra vstávame skoro, aj keď je sobota" "aj hej, dobrú nocku" "Dobrú" "Dobrú noc." A po chvíľke sme zaspali. Ráno som sa zobudila zo super pocitom. Ale nechápala som, ako je to možné, že som sa zobudila 2 min. pred budíkom. Asi som sa už nevedela dočkať pohľadu na mojich krásnych Kaulitz twins. Bill ma drží v objatí spredu a Tom zozadu. Zrazu začne zvoniť budík. Ako prvý sa trochu prebral Tom, a chcel mi dať pusu na dobré ráno. Jeho pery sa približovali k tým mojím ale keď už sme boli vzdialený len pár milimetrov som ho zastavila. "ee Tom, na niečom sme sa dohodli...teraz je na rade Bill." Letmo som Billa pobozkala a povedala "Dobré ránko" "ach musíme vstávať." "No jo, ale ako ťa poznám, ráno chodíš do kúpelky prvý" "hej ale keď chceš ísť ty tak..." "Ale nie, len choď" Bill pomaly vstal z postele a smeroval smerom ku kúpelne, no ešte pred tým sa obzrel. Ja som sa na neho stále milo usmievala. Bill: "Čo je?=)" "Čo by bolo..nič..len keď ty si taký roztomilý aj bez make-upu a tie tvoje strapaté vlásky =) ach jaj, xixix, ešte že ma Tom nepočul, že by sa zase urazil...dobre že zase zaspal. .hehe" "No to hej.." "Už choď, lebo nestihneme prísť na čas ..haha" "JJ" Ako za sebou zavrel dvere, tak som sa ešte trochu vyvalila na Billovu strnu postele vedľa Toma, ktorý bol už zase v ríši snov. Som sa na neho chvíľu zadívala.no nemohla som odolať.. musela som sa k nemu prítúliť. Ale o chvíľu som začula ako Bill spustil sprchu a po niekoľkých okamihoch aj niečo iné. Bill..no nejdem to hovoriť....asiaj viete že čo myslím xixiix. Ja som sa začervenala a začala som sa na tom potichu smiať. Rozhodla som saa, že idem bližšie ku dverám do kúpeľne, aby som to lepšie počula xD. Opatrne a potichu som položila ucho k dverám od kupeľne a načúvala som tým zvukom =D. PO chvíľke som bola do toho tak vžitá, že som zavrela oči, a predstavila si to xD. Len zrazu ma niekto chytil za plece. Ja sm sa tak zľakla, že som vykríkla a nechtiac som sa zavážila o kľučku, ktorá sa okamžite podvolila a dvere sa otvorili...a ja som sa ocitla na zemi tvárou na zemi. A práve v tej chvíli Bill dokončil svoju činnosť a hneď sa pozrel že čo sa to tu deje. Tom už skoro nedýcha ..a ja sa idem prepadnúť od hanby. .Taký trapaaaas. Pomaly som dvíhala hlavu smerom hore až som ho uvidela...Billa úple nahého xixix. Obaja sme ihneď zčervenali a ja som sa rýchlo postavila a vybehla z kupelne. Sadla som si na posteľ a hlavu dala do dlaní. "ty kokso...čo som to ale videla =D"
By Susy

OMG Klásny Billíšhek

30. července 2007 v 19:34 | lara
(700x560, 40Kb)

Mozaika Billishka

30. července 2007 v 19:32 | lara
(534x699, 227Kb)

Nove info o DVD Zimmer 483

30. července 2007 v 19:25 | lara
Zřejmě nebude dáno jako u posledního singlu tolik různých konfigurací, ale doposud jsou tři jisté rozdělení:
1. Live-Album (Koncert jako cool Audio)
2. Live-DVD a dokumentace
3. Všechno dohromady (Live Album, Live DVD a Live dokumentace v cool kovovém boxu)

Mix fotiek Toma!

30. července 2007 v 19:25 | lara


Bill s otvorenou pusou!

30. července 2007 v 19:19 | lara

,,Toto by sme nevymenili za nič na svete!"

30. července 2007 v 19:09 | lara
Přeložila Lindulka pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
Vaši němečtí oblíbenci nabídli první koncert ve Španělsku, 14.června během festivalu MTV Day a hodiny před, byli s námi v jejich hotelu. Tam drmolili trochu španělsky, mluvili o jejich fanynkách a o jejich albu Scream, mezi dalšími věcmi- plýtvali přívalem sympatiíí. Zajisté, u dveří hotelu se vyskytovalo množství čekajících fanynek s křikem, že spatří odcházejícího Billa, Toma, Georga a Gustava. Mezi dvěma čtenářkami Top Music&Cine, které vyhrály soutěž meet&greet s Tokio, tudíž odpoledne, se s nimi poznaly osobně! Chceš znát všechny detaily tohoto speciálního setkání a poslední návštěvu německých v naší zemi?Tak nepřestávej číst! Dále Tokio Hotel!
Ahoj kluci! Tohle odpoledne je Váš první koncert ve Španělsku, máte na tuto situaci připraveno něco speciálního?
Bill:
¡Hola!(Ahoj,-řekl to takhle ve špánině).Pravda je, že jsme velmi spokojeni tady být a máme jedno dobré přivítání- už jsme viděli nějaké naše fanynky a máme velkou radost z uskutečnění.
Tom: Na tohle odpoledne je jedno překvapení. Naučili jsme se něco ve španělštině a z toho možná něco bude vycházet.
Bill: Také máme jasno, že tohle nebude poslední vystoupení, které děláme ve Španělsku a nelíbí se nám odejít.
Tedy,vrátíte se brzy nám udělat víc koncertů?
Tom:
Doufáme, že ano! Okouzlilo nás se vrátit do Španělska dát vlastní koncerty.Viděli jsme, že máme dost fanoušků, ale nemůžeme určit přesné datum, kdy se vrátíme.
Jaký je Váš vztah s fanoušky?
Bill:
Ačkoli jsme pořád zaneprázdněni, máme v úmyslu fanouškům věnovat více možného času.Podepisuju autogramy, ale všechny nestíhám vyřídit a to mě rmoutí.Navíc hodně surfujeme na Internetu a máme v úmyslu být s fanoušky v kontaktu alespoň na útěchu přes síť.
VRCHOL ROCKU
Je dokončeno zveřejnit ve Španělsku Scream-vaše album v angličtině. Jste s deskou spokojení?
Bill:
Jsem na album velmi hrdý,kterého jsme dokázali, protože písně nejsou v mém rodném jazyce, ale i tak, já, který jsem velký perfekcionista, jsem chtěl, aby zpívání bylo jako v němčině.
Jaké jsou Vaše oblíbené písničky?
Bill:
Kdoví, asi ty víc rokovější a tvrdější jako je např. Break Away nebo Scream.
A Vaši muzikální ovlivňovatelé?
Tom:
Naše vkusy na poslouchání muziky, jsou velmi rozdílné.Proto je těžké říct, jaká skupina nás speciálně ovlivňuje. Když jsme se spojili my čtyři pro hraní v momentě, ve kterém nás zahrnovala a ovlivnila naše vlastní muzika.
CHLAPCI-VELCÍ BOJOVNÍCI
Trávíte hodně času spolu, i když se snášíte geniálně. Určitě také máte někdy mezi Vámi nějaké momenty napětí. Hádáte se hodně?
Bill:
Jasně, je normální, že když jsme pořád tolik spolu, že je nějaké to hádání. I když je zvláštní, že hádky se míň vyvolávají když jsme na turné, myslel jsem si, že ty momenty tvoří víc série kritiky, už taky sem tam ano, co trávíme všechen čas spolu( kolikrát v autobuse s hodně malým prostorem) ,ale ne. To jo, máme rádi diskutování,hádky a všechno to mluvíme s velkou hlasitostí. Fakt je, že výše(hlasitěji) mluvím já a na druhé straně můj bratr a já máme naše příběhy a za názory také diskutujeme.
Jaké si myslíte, že je tajemství Vašeho úspěchu?
Bill:
Nemám žádný nápad, opravdu. Ano, něco mám, co v tom spočívá.V televizi se objevila jedna píseň, lidé se na ni začali dívat, líbila se jim a tomu je až dosud. Myslím, že takhle to všechno začalo, ale nevěděl jsem jak to říct, protože nevím, jestli je toto pravý důvod nebo ne, ale domnívám se, že budete mít co k vidění.
A jak se tomu přizpůsobujete? Jste přece velmi mladí…
Bill:
Jistě, všechen tento úspěch začal před dvěma roky, ačkoliv my už jsme trávili před tím víc času, děláním muziky.Jo, takhle to vypadá(zdá se) velmi dobře/ré. Trochu vidíme naše rodiny, skoro nikdy nemůžeme spát v naší posteli a sotva máme čas na naše kamarády, ale nevyměnili bysme to, pro nic na světě.
2 ČTENÁŘKY S TOKIO HOTEL V BAKSTAGE!!!
Naše zkušenost s Tokio Hotel byla krátká, ale velkolepá…
Po koncertě, jsme přijeli na místo, kde jsme vystoupili a poté nás přivítali. Po několika minutách vystoupil bodyguard a vysvětlil nám pravidla, kterými jsme se museli řídit. Po více než 15-cti minutách mírného čekání, se kluci objevili! Nemohli jsme uvěřit, že tam byli před námi…Tak blízko, a s úplně absolutním klidem. Naše city stoupaly, oni stáli před naším tělem, to byl sen našeho života- a v něm jsem byla, nakonec se to splnilo. Z ničeho nic kluci z Tokio Hotel nás pozdravili ve španělštině, s velmi rozkošným přízvukem, řekli Hola(Ahoj). Když k nám přišli, všechny naše nervy byly pryč a začaly jsme s nimi mluvit, jako by byly normální osoby, a ne naše oblíbená skupina, Tokio Hotel… Tomovi jsme ukazovaly obrovský kondom, který jsme dostaly od kamarádek, Georga jsme se ptaly, kdy změnil svůj look… Na konec se nám stalo hodně věcí a hodně historek, které pořád převládají v naší paměti. Nikdy nezapomeneme ty pohledy a úsměvy, které jsme od kluků dostávaly. Chceme poděkovat Top Music&Cine za to, že nám pomohli naše sny uskutečnit reálnými. ,,polibek"
FESTIVAL MTV DAY 2007 , PRVNÍ KONCERT TOKIO HOTEL VE ŠPANĚLSKU!!!
14. června, náměstí Las Ventas v Madridě se navštívila slavnost na oslavu festivalu MTV Day 2007 a s hosty, to byl opravdový přepych. Tokio Hotel, Nena Daconte, La 5° Estación, Mikel Erentxun, Natasha Bedingfield, El sueńo de morfio a Malendi dali své ano v aréně, během skoro sedmi hodin muziky, záře, tančení a hodně představení. Na další velké hrdiny noci, přišlo na událost kolem deseti tisíc účastníků, přišel i déšť, ale vydrželi jako pravý borci až do konce- projevila se jejich láska a zbožnost pro jejich oblíbené umělce. Přece jenom jsou to fanoušci. ¡Sí seńor! ¡Ole,ole y ole!!
Pár minut do sedmé večer, vystoupili na scénu nejočekávanější kluci, Tokio Hotel! Hromada fanoušků skandovala jejich jména a plakala dojetím. A ne málo, už jen pro to, že jsou Bill, Tom, Georg a Gustav poprvé v naší zemi. Po bojácném startu na scénu(oni také byli nervózní), začali Tokio rozpalovat motory s Ready,Set,Go! A němečtí byli připraveni na všechno. Bill, Tom, Georg a Gustav nás potěšili s několika písněmi, které jsou zahrnuty ve Scream, jejich anglické album. Bez pochyb, jeden z nejvzrušivějších a nejdojímavějších momentů přišel, když zahráli Monsoon, se kterým doslova lidi pobláznili! Definitivně to byla show velmi, velmi intenzivní, která nechala všem velmi dobrou chuť v ústech, ale s chutěmi o hodně víc. Tokio Hotel, vraťte se rychle zpátky, prosím!

Bill fajci strasnee!

30. července 2007 v 19:08 | lara
a je to fakt velka škoda prisť o taky krasny hlas ako maš

Krasne Postery!

30. července 2007 v 19:05 | laraBleskovka c.2!!

29. července 2007 v 23:53 | lara
1.Koho mas najradsej z TH?
2.Aky je dnes den?
3.Kolko je hodin?
4.Kedy sa narodili TWINSKY!
5.Co chces na diplom??
BEREM 5 ODPOVEDI!!ZAPOJIT SA MOZU AJ NASI ADMINI!

Akcia :D

28. července 2007 v 21:50 | Misa

Tomik sa vyzlieka :D

28. července 2007 v 21:49 | Misa

Anti basen

28. července 2007 v 17:46 | Misa
Anti basen o Billikovy + bandu

Bill fajci!

28. července 2007 v 13:29 | lara
Pochadza z tejto fotky...
...len to nie, ved si niici zdravie

Ona ma nechce!

28. července 2007 v 13:26 | lara

Tom ide vracat!

28. července 2007 v 13:25 | lara

Pekna Animka

28. července 2007 v 13:24 | lara

Ulety 2006

28. července 2007 v 13:23 | lara